Datová centra

Skartace elektronických dat Blancco pro Datová Centra

Bezpečná datová skartace a servis pro datová centra k zajištění sanitizace archivních dat dle zákonných nařízení a pravidel.

Pokud provozujete vlastní datové centrum, nebo využíváte datová centra třetích stran pro uložení dat vaší společnosti, pravděpodobně máte citlivá a utajovaná data, která musí být bezpečně a certifikovaně skartována. Při fyzické výměně datových disků, nebo při ukončení činnosti virtuálních zařízení a logických prvků sítě je nutné provést sanitizaci "živých" datových struktur. Pokročilou metodou je certifikovaná skartace dat Blancco.

Blancco je nejčastěji využívanou certifikovanou metodou skartace elektronických dat v závěru životního cyklu IT techniky. Tento SW produkt je testován a doporučován více než 18 cerfikačními autoritami po celém světě. Je využívána ministerstvem obrany spojených Států Amerických a splňuje mezinárodní standardy (Standard 5220.22-M) a 21 other standards. Jiná řešení zdaleka nedosahují této úrovně splňující přísná pravidla státních agentur a nezávislých testovacích laboratoří. Doporučené produkty Blancco pro datová centra:

 • Blancco Drive Eraser
  Provede neobnovitelné smazání veškerých digitálních informací z HDD a SSD vašich personálních počítačů, notebook a serverů.
 • Blancco LUN Eraser
  Certifikovaně skartuje data z logických disků v Storage Area Network (SAN) from your volume management tools.
 • Blancco Virtual Machine Eraser
  Bezpečně odstraní data virtuálních zařízení z fyzických medií, včetně VMWare ESXi prostředí.
 • Blancco File Eraser
  Zabezpečí operativní skartaci konkrétních souborů nebo adresářů s možností nastavení automatických pravidel..
 • Blancco Removable Media Eraser
  Průběžně odstraňuje nepotřebná data z USB disků, SD karet, micro drives, CompactFlash karet a jiných flash memory zařízení.
 • Blancco Management Console
  Centralizovaná správa celého procesu skartace elektronických dat s možností integrace s agendami evidence majetku a účetnictvím
 • Blancco Eraser Hardware
  Jednoznačná likvidace dat z velkého množství dříve odložených HDD.

Více informací v angličtině: https://www.blancco.com/solutions/data-center/

Distributor společnosti BLANCCO pro Českou republiku:

VT Data a.s.

Ing. Josef Vopařil

e-mail: blancco@vtdata.cz

tel: +420 465 421 761

mobil: +420 602 240 117